Şehirlerin Mimarisi

Firmamız, 20 yılı aşan tecrübe ile sektörün önde gelen firmalarından olmanın verdiği sorumluluğu üstlenerek, üretime başladığı ilk günden itibaren yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile kalitesini artırıp büyümeye devam etmiştir.

İnşaat ve Cephe sistemleri alanında tecrübeli ve teknik donanımlı personel kadromuzla, her türlü inşaat yapılarının çalışmalarını yapabiliriz. Ctp paneller, diğer herhangi bir tür metal ve lamine ürüne karşın, üstün mukavemet ve dayanıklılık avantajı sağlar. Kalıp çalışmaları ile amorf formlarda ve farklı ebatlarda üretimlerimizi ek yeri belli olmayacak şekilde tek parça olarak üretip ergonomik, hafif ve yenilenebilir yapılar oluşturuyorken aynı zamanda uzun yıllar boyunca formlarını kaybetmeden kullanmanıza olanak sağlayacak bir planda tasarımlar yapıyor ve uyguluyoruz.

Sizlerin talepleri doğrultusunda Geleneksel yada Modern çağımıza uygun şekilde tasarlayıp hazırladığımız Hamamların A’dan Z’ye tüm alanlarını kendi üretimimizdir. Danışmanlıktan tasarım, altyapı çözümlemeleri, üretim ve uygulamaya kadar projenizin tüm aşamalarında çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. Spa & Wellness ünitelerini tasarlayıp projenize en uygun konsept ile uyguluyoruz.

Cami, İbadethanelerKubbelerde, Mukarnas tasarımlarda, korkuluklarda ve cephe imalatlarında bünyemizde bulunan malzeme çeşitliliği ile birbiri ile uyumlu birleşim detayları olan eşsiz konseptler oluşturmaktayız; Mihrap, mimber, kürsü, iç kubbe, mahfil katı kubbe, dış kubbe, alem, hilal, minare, korkuluk, cam doğramalar, kundekari ahşap kapı imalatları, payandalar, giriş takları ve özelleştirilebilir isteklerinizi yapabilmekte tamamladığımız 100lerce projenin bize verdiği tecrübe de isteklerinizi planlayıp uygularken en iyi sonucu almamızı sağlıyor.