Hizmetlerimiz

Cephe Sistemleri, Cami İnşaat ve İmalatı, Saksı ve hareketli mobilyaları, Hamam ve Spa&Wellness üniteleri İmalatları, Cam Takviyeli Polyester (Ctp), Cam Takviyeli Beton (Ctb)

İştiraklerimiz

CtpArt, Bolend Spa, Astera Decor

Seçkin Mühendislerimiz, Mimarlarımız, Tasarımcılarımız, Yönetim kadromuzla her zaman en ileriye

Kuruluşumuzdan bu yana, işimizi iyi yaparak, kendimizi sürekli geliştirerek ve verdiğimiz sözleri tutarak, inşaat sektörünü olumlu yönde etkilemek üzere tüm gücümüzle çalışıyoruz. İş çeşitliliğimizi çalışan çeşitliliğimiz ile destekliyor, gücümüzü tecrübemizden ve sektörde büyüyen markalarımızdan alıyoruz. Firmamız Fransa, Malta, Gürcistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Rusya, Suudi Arabistan gibi ülkelerde ülkemizin bayrağını gururla taşıyan ve dalgalandıran çok sayıda projeyi tamamlamıştır. Söz verdiğimiz ve hedeflediğimiz başarının odağına da çalışanlarımızı, onların sağlık ve güvenliğini yerleştiriyor, tüm paydaşlarımızla güç birliği içerisinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını taahhüt ettiğimiz şekilde uygulayabiliyoruz.

İV YAPI içinde yer aldığı tüm projelerde, faaliyet gösterdiğimiz her pazarda her biri konusunda yetkin iş ortakları ile yapmış olduğu yenilikçi işlere imza atarak evrensel rekabet ilkeleri içinde kalıcı olmayı, sabırla ve adım adım büyümeyi değerli buluyoruz.

Tüm üretim ve uygulama aşamalarımız, baştan sona kadar sertifikalı mimarlar, mühendisler ve teknolojilerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Firmamız geleneksel mimari üretimlerin haricinde yeni ve çeşitlilik gösteren talepler üzerine yenilikçi özgün ve doğal olan tasarımlara da değer verir, projelendirir ve uygularız.

Tasarım Planlama ve Uygulama konusunda tecrübeli ve teknik donanımlı personel kadromuzla, her türlü inşaat yapılarının çalışmalarını yapabiliriz. Ctp paneller, diğer herhangi bir tür metal ve lamine ürüne karşın, üstün mukavemet ve dayanıklılık avantajı sağlar. Kalıp çalışmaları ile amorf formlarda ve farklı ebatlarda üretimlerimizi ek yeri belli olmayacak şekilde tek parça olarak üretip ergonomik, hafif ve yenilenebilir yapılar oluşturuyorken aynı zamanda uzun yıllar boyunca formlarını kaybetmeden kullanmanıza olanak sağlayacak bir planda tasarımlar yapıyor ve uyguluyoruz.

Şehrin Mimarisini Tasarlıyoruz...

  • İnşaat ve Cephe sistemleri alanında tecrübeli ve teknik donanımlı personel kadromuzla, her türlü inşaat yapılarının çalışmalarını yapabiliriz. Ctp paneller, diğer herhangi bir tür metal ve lamine ürüne karşın, üstün mukavemet ve dayanıklılık avantajı sağlar. Kalıp çalışmaları ile amorf formlarda ve farklı ebatlarda üretimlerimizi ek yeri belli olmayacak şekilde tek parça olarak üretip ergonomik, hafif ve yenilenebilir yapılar oluşturuyorken aynı zamanda uzun yıllar boyunca formlarını kaybetmeden kullanmanıza olanak sağlayacak bir planda tasarımlar yapıyor ve uyguluyoruz.

  • Sektöründeki yirmi yılı aşkın deneyimi ve konularında uzman kadrosu ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışında yüzlerce başarılı projeye imza atmış olan firmamız, SPA & Wellness sistemlerinin projelendirilmesi ve uygulanması konusunda pazarın en önde gelen firmalarındandır.

  • Cami kubbesi ve minaresi tasarımlarıyla, yeni ürünleri ve ibadet mekânlarına getirdiği etkileyici çözüm seçenekleriyle sürdüren firmamız, kaliteye verdiği önceliği ürünlerine başarıyla yansıtıyor.

text that describes this image