Danışmanlık, Tasarım, Altyapı Çözümlemeleri, İmalat, Uygulama ve Projelerinizin Bütün aşamalarında çözüm ortağınız.

Cephe Sistemleri, Cami İnşaatı, Hamam ve Spa&Wellness üniteleri İmalatları, Saksı ve hareketli mobilyaların imalatları, Cam Takviyeli Polyester (Ctp), Cam Takviyeli Beton (Ctb)

İv Yapı inşaat, Sahip olduğu teknoloji, nitelikli personel yapısı ve tecrübesiyle tüm projelerine birikimlerini yansıtmayı başarmıştır. Grubumuz içerisinde iş modeli faaliyet alanları ve birimleri arasında yakalanan operasyonel ve finansal sinerji ile sizler için değer oluşturmayı hedefleriz.

 • Analiz

  İşimizi iyi yapabilmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkatlice dinler, analiz eder ve Projelerinizde tam bir uyum içinde hareket ederiz. Doğru analiz doğru işin başlangıcıdır. İnşaat Cephe sistemleri, A’dan Z’ye Cami ve İbadethane inşaatları, Hamam, Spa&Wellness ünitelerinin inşası gibi projelerde; İnşaat sektöründe her zaman ilk günkü heves ile bir kademe daha yukarıya çıkmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

 • Tasarım

  Her geçen gün büyüyen yapılarımız iştiraklerimiz ile daha sağlamlaşıyor. Düşüncelerinizin mimari tasarımını yapıyoruz. Zemin hariç iç ve dış mekânlarda profesyonelce uygulanabilen size özel tasarımlar üretebiliyoruz. Tamamı kendimize ait olan tesislerimiz ve iştiraklerimizle tam kapsamlı bir hizmet sunabiliyoruz.  Yurt içi ve Yurt dışı Projelerinde 20 yılı aşkın bir tecrübe ile hep ileriye.

 • Uygulama

  Her projemiz eşsiz ve her işimiz bizim için yeni bir heyecan. Bu doğrultuda, kendimiz ile başlattığımız yarışta her işimizde daha iyisini yapma çabamız ile projelerinizde detay çözümlemesinden tasarımına kadar sizinle emek veriyor projelerinize kimlik kazandırıyoruz. Üretim gücümüz ve yılların bize verdiği ehliyet, teknolojilerimiz ve seçkin çalışanlarımız bizi sektörde başından beri marka yapmaktadır.

Tavan Çalışmaları, Kent Mobilyaları, Dış Mekân, Havuz Yapımı, Hamam Kubbesi yapımı, Duvar sütun kaplama, Alışveriş merkezleri, Hastane, Şehir planlama, enerji projeleri, gibi birçok sektörde faaliyet göstermektedir.

Sinan Bey

Sinan Bey

CEO / Director - American National University

Cephe Sistemleri, Duvar kaplamaları, Dış mekan, Düz ve Eğimli Dekoratif Tavan, Pano & Seperatör, Sütun, Kemer, Kolon, Kaide, Şehir Mobilyaları, Heykel, Tonoz mimarisi projelerini birlikte hayata geçirelim.

Mike Guardalabene

Mike Guardalabene

Mehmet Bey - Celebi Aviation Holding

İstanbul, Türkiye'nin en büyük ve en yoğun nüfusa sahip şehi...

SİSMİK İZOLATÖR NEDİR? NE İŞE YARAR? MALİYETİ NE KADAR?

Blog Deprem Sismik İzolatör

Sismik izolatörler, binalar ve diğer yapılar için tasarlanmı...

 • SAĞLAM ANALİZ, DOĞRU TASARIM

 • TASARIM, PROJE

 • UYGULAMA, MUTLU MÜŞTERİ