Hizmetlerimiz

İv Yapı inşaat, Sahip olduğu teknoloji, nitelikli personel yapısı ve tecrübesiyle tüm projelerine birikimlerini yansıtmayı başarmıştır. Grubumuz içerisinde iş modeli faaliyet alanları ve birimleri arasında yakalanan operasyonel ve finansal sinerji ile sizler için değer oluşturmayı hedefleriz.

Tavan Çalışmaları, Kent Mobilyaları, Dış Mekân, Havuz Yapımı, Hamam Kubbesi yapımı, Duvar sütun kaplama, alışveriş merkezleri, hastane, şehir planlama, enerji projeleri, gibi birçok sektörde faaliyet göstermektedir.

Osmanlı mimarisinden günümüze kadar gelmiş olan hamam mimarisinin vazgeçilmez detaylarından biri hamam kubbesidir. Kubbe mimarisinde zirveye Osmanlı mimarları ulaşmıştır. Neoklasik dönem mimarisinde bile bu zirvenin üzerine çıkılamamıştır. Kubbenin yapılmasındaki ideal olan mekân bütünlüğünü, mimarideki son şeklini Osmanlı mimarları vermiştir.

İv yapı, Ctp (cam takviyeli polyester) malzemesiyle üretim teknolojisini birleştirerek müşterilerimize tasarım esnekliği, hafiflik ve yüksek dayanıklılık sunarız. Osmanlı medeniyetinin mimari çizgisi ile projelendirmek yetkin bir çalışan yapısı ve deneyim ile sağlanır.

Hamam Kubbesi işlenmiş bir malzemeden olması gerekmektedir. Isı rutubet gibi etkenlere dayanıklı olması gibi ısıyı da tutabilmelidir. İv Yapı yapmış olduğu başarılı, sorunsuz üretim ve uygulamalar ile sektörde marka olmuş ve işaret olmayı başarmıştır.

Hamam kubbesi imalatımızda farklı desen, aydınlatma sistemi ve çeşitli renk ve modellerde birçok seçenek sunmaktayız. Osmanlı medeniyetinin mimari çizgisinde Kubbeli hamamların eski bir tarihi olup bu özelliğin yanında hamamı kullanan kişilerin rahatını sağlamak açısından önemlidir.
İv Yapı Projelerinizi özveriyle özenle hazırlamakta ve size geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

pexels-engin-akyurt-2894233

İv Yapı Bünyesinde yapılan atölye çalışmaları ürün çeşitliliği, her tasarımcının özgün çalışmasıyla zenginleşmiştir. Nesnel reklam araçları oluşturmak, model ve kalıp işlerini kusursuzlaştırmak için form alma yetisine sahip olduğu için, CTP malzemesi ile Atölyelerimizden hayal ettiğiniz ürünleri hizmet olarak sunarız.

Sizler için zemin hariç iç ve dış mekânlarda profesyonelce uygulanabilen size özel ürünleri üretebiliyoruz; duvar kaplama ve farklı tarzlara uyum sağlayan tasarımlarımızla bir binadaki her bir panelin her birinin yüzeyine istenilen doku verilebilir. Ayrıca bu panelleri birleştirilmesi ile bina cephelerinde çok çarpıcı eğimli, düz veya 3D tasarım kaplama desenleri oluşturulur. Ayrıca mühendislik kısıtlamalar içinde olan bölümler, dikey veya yatay olarak montajı gerektiren yerler ve en çok da gizli taşıyıcı sistemleri ile kullanılabilir.

Mobil Mini Mescit, Mobil Kütüphane, Satış Stant, Oyun Alanları için çeşitli çalışmalar, Mobil Tatil Yapıları ve benzeri mobil yapıların tümü kolay kurulum ve estetik görünümü ile tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar işleyebilmek ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için yetkin ve tecrübeli bir kadro ile her zaman daha iyisi için çalışıyoruz.

Şehir anıtı, şehir giriş kapısı ve şehir mobilyaları dekoruna dair işlerde, yurt geneli ve yurt dışı için her türlü tasarım çalışmasının uygulanması, dış mekân düzenlemelerinde, yapı malzemelerinin tasarımları veya isterseniz Standart Dışı Tasarım seçenekleri ile inşa edelim.

İşyerlerimizde yeni yaşam alanları oluşturmak için sıklıkla kullandığımız çözümlerden biri dekoratif tavan çalışmalarıdır. LED asma tavan ve LED spot aydınlatmalı dekorasyon uygulamalarımı, alçıpan detayı, alçı çekilmesi, boyası ve tüm şerit- spot LED dahil size her şey dahil bir proje sunabilmekteyiz.

Bölme Duvar Sistemleri konusunda kişilerin ve mekanların ihtiyaçları için farklı sistemler bulunmaktadır. Günümüzün değişen mimari anlayışına ve yeni beklentilerine uygun olarak tasarlanabilir. Geleneksel, sinova(saydam) ve modern tasarımlarımızı uzman teknik ekibimiz istediğiniz alana uygulama yapabilmektedir.

Düz sütun polyester alçı kalıpları,
Oluklu düz sütun kalıpları,
Lambri alçı kalıpları,
Düz Lambri alçı kalıpları,
Düz lambri kemer kalıbı,

Projelerinizi birlikte inşa edelim.

Park Mobilyaları,
Maketler, Meydan Düzenlemesi,
Meydan Heykelleri,
Logolu Park Kapısı,
3D Heykel Tasarımları, Park Heykelleri
Projelerinizi birlikte inşa edelim

Tonoz: Tuğla ve harçla örülmüş, alttan obruk, yarım silindir biçiminde tavan örtüsü. Tonoz, bir kemerin aralıksız devam etmesiyle oluşan örtü biçimi. Kemerli formu sayesinde, ortamda oluşan yoğun buharın tavanda tutunmasını engelleyerek, eğim almış yan kısımlarından aşağı süzülmesini sağlar. Bu sayede de tavanın altında kalan alana damlama yapmasına izin vermez. İv Yapı, Tonoz mimarisinde siz değerli müşterileri için hizmet verebiliyor.

Hamam, Ctp kubbe ve özel tasarım tavan imalatı, Havuz ve Ctp havuz duvar, havuz tavan, dekoratif tavan , buhar banyosu, kese odaları ,ılıklıklar, duş odaları ile tüm özel tasarım odalar, jakuzi, duvar bölme imalatları, sütunlar ve dekoratif ürünlerin imalatı, modelleme ve kalıplama, hamam kubbesi, hamam turnası, hamam aydınlatma , mekan aydınlatma , spa , sauna ve havuz tasarımı imalatı, CTP hamam kubbesi imalatımızda farklı desen, aydınlatma sistemi ve çeşitli renk ve modellerde birçok seçenek ile kubbeli hamamların tavan ve tonoz uygulamalarına kadar uzanmaktadır.